Kvänum Aarhus

BESTIL KATALOG HER

 

Kontakt os

Kvänum køkken Aarhus
Skt Pauls Kirkeplads 7
8000 Aarhus

Kvänum har taget de nødvendige forholdsregler i forhold til Covid 19 virus. Vi holder åbent i alle vores Kvänum butikker. Kontakt os på info@kvanumkokken.dk eller ring på tlf. 53 51 50 29 eller 33 32 22 88 for et møde med en af vores indretningsarkitekter. På gensyn!

Tlf: 86 17 42 88.

info@kvanumkokken.dk
Tlf: 33 32 22 88.

Åbningstider

Mandag – fredag 10.00 – 17.30
Lørdag 10.00 – 14.00

 

Parkeringsmuligheder

Skt. Pauls Gade, Henrik Pontoppidans Gade, Marselisborg Allé, Nyborggade, Odensegade og Bruuns Galleri.


Joelina Løkke
Indehaver

Joelina.Lokke@kvanum.com


Maj-Britt Wisholm
Indretningsarkitekt

Maj-britt.wisholm@kvanum.com


Dorthe Due Theilade
Arkitekt maa, projektansvarlig

Dorthe.Theilade@kvanum.com


Ulrika Weibel
Indretningsarkitekt

Ulrika.Weibel@kvanum.com


Lene Kesselhahn
Indretningsarkitekt

Lene.Kesselhahn@kvanum.com


Kirsten Krøjer
Salgschef

Kirsten.Krojer@kvanum.com

Job og karriere

Hos Kvänum er vi altid på udkig efter dygtige og kreative indretningsarkitekter –
send os gerne en uopfordret ansøgning på info@kvanumkokken.dk