Kvänum Aarhus

BESTIL KATALOG HER

 

Kontakt os

Kvänum køkken Aarhus
Skovvejen 2A
8000 Aarhus

Tlf: 86 17 42 88.

info@kvanumkokken.dk
Tlf: 33 32 22 88.

Åbningstider

Mandag – fredag 10.00 – 17.30
Lørdag 10.00 – 14.00

 


Joelina Løkke
Indehaver

Joelina.Lokke@kvanum.com


Maj-Britt Wisholm
Indretningsarkitekt

Maj-britt.wisholm@kvanum.com


Dorthe Due Theilade
Arkitekt maa, projektansvarlig

Dorthe.Theilade@kvanum.com


Ulrika Weibel
Indretningsarkitekt

Ulrika.Weibel@kvanum.com


Lene Kesselhahn
Indretningsarkitekt

Lene.Kesselhahn@kvanum.com


Anders Tan Høegh
Arkitekt MAA

Anders.TanHoegh@kvanum.com


Joan Høeg
Indretningsarkitekt

Joan.Hoeg@kvanum.com

Job og karriere

Hos Kvänum er vi altid på udkig efter dygtige og kreative indretningsarkitekter –
send os gerne en uopfordret ansøgning på info@kvanumkokken.dk