Kvänum København

BESTIL KATALOG HER

Kontakt os

Kvänum køkken København
Strandvejen 145
2900 Hellerup

info@kvanumkokken.dk
Tlf: 33 32 22 88

Åbningstider

Mandag – fredag 10.00 – 17.30
Lørdag 10.00 – 15.00

 

Joelina Løkke
Indehaver

Joelina.Lokke@kvanum.com

Fanny Madsen
Indretningsarkitekt

Fanny.Madsen@kvanum.com

Dorthe Due Theilade
Arkitekt maa, projektansvarlig

Dorthe.Theilade@kvanum.com

Henrietta Caroline Sharma
Indretningsarkitekt

Henrietta.Sharma@kvanum.com

Jacob Fischer Krøll
Projektstyrer

Jacob.Kroll@kvanum.com

Birgith Overbye
Personlig assistent

Birgith.Overbye@kvanum.com

Anne-Grete Duvald
Indretningsarkitekt

AnneGrete.Duvald@kvanum.com

Stine Juul Pedersen
Marketingansvarlig

Stine.JuulPedersen@kvanum.com

Peter Jantzen
Projektchef

Peter.Jantzen@kvanum.com

Heidi Aalberg
Indretningsarkitekt

Heidi.Aalberg@kvanum.com

Per Uth
Indretningsarkitekt

Per.Uth@kvanum.com

Helle Høyer
Projekttegner

Helle.Hoyer@kvanum.com

Job og karriere

Hos Kvänum er vi altid på udkig efter dygtige og kreative indretningsarkitekter –
send os gerne en uopfordret ansøgning på info@kvanumkokken.dk