Kvänum København

BESTIL KATALOG HER

Kontakt os

Kvänum køkken København
Strandvejen 145
2900 Hellerup

Kvänum har taget de nødvendige forholdsregler i forhold til Covid 19 virus. Vi holder åbent i alle vores Kvänum butikker. Kontakt os på info@kvanumkokken.dk eller ring på tlf. 53 51 50 29 eller 33 32 22 88 for et møde med en af vores indretningsarkitekter. På gensyn!

info@kvanumkokken.dk
Tlf: 33 32 22 88

Åbningstider

Mandag – fredag 10.00 – 17.30
Lørdag 10.00 – 15.00

 

Joelina Løkke
Indehaver

Joelina.Lokke@kvanum.com

Fanny Madsen
Indretningsarkitekt

Fanny.Madsen@kvanum.com

Dorthe Due Theilade
Arkitekt maa, projektansvarlig

Dorthe.Theilade@kvanum.com

Henrietta Caroline Sharma
Indretningsarkitekt

Henrietta.Sharma@kvanum.com

Jacob Fischer Krøll
Projektstyringschef

Jacob.Kroll@kvanum.com

Birgith Overbye
Personlig assistent

Birgith.Overbye@kvanum.com

Kirsten Krøjer
Salgschef

Kirsten.Krojer@kvanum.com

Stine Juul Pedersen
Marketingansvarlig

Stine.JuulPedersen@kvanum.com

Peter Jantzen
Projektchef

Peter.Jantzen@kvanum.com

Heidi Aalberg
Indretningsarkitekt

Heidi.Aalberg@kvanum.com

Per Uth
Indretningsarkitekt

Per.Uth@kvanum.com

 

Job og karriere

Hos Kvänum er vi altid på udkig efter dygtige og kreative indretningsarkitekter –
send os gerne en uopfordret ansøgning på info@kvanumkokken.dk